křížovka SETKÁVÁNÍ

Proč vzniklo SETKÁVÁNÍ?

Všimli jste si, jak často spolu mluvíme už jen elektronicky? Máme-li něco důležitého na srdci, zobrazíme to ve svém statusu, chceme-li se s někým podělit o naše myšlenky, založíme blog, potřebujeme-li se pobavit, zahrajeme si nějakou online hru. Nemáte někdy chuť někam skutečně zajít a s někým si skutečně popovídat? Nemluvím teď o nezávazné konverzaci u kafe, i když ta je taky nepochybně příjemná, ale o setkání s lidmi, kteří vědí něco, co mě zajímá a k čemu bych sama chtěla taky něco dodat. Tak proto jsme začali s projektem SETKÁVÁNÍ.

Co je SETKÁVÁNÍ?

Projekt SETKÁVÁNÍ vytvořilo občanské sdružení M2M. Jednotlivá setkání probíhají na Zlínsku. Témata jsou co nejvíce různorodá, z oboru psychologie, sociální komunikace, až po dílny, při kterých se můžeme naučit nějakou praktickou dovednost (třeba výroba korálkových šperků, rozdělávání ohně v přírodě). Celé SETKÁVÁNÍ vychází z principu: kolik vložím, tolik dostanu.

Jak takové SETKÁNÍ vlastně vypadá?

Setkání probíhají formou interaktivních přednášek, diskusí či workshopů a kladou si za cíl rozvíjet komunikaci, empatii a sebeprezentační dovednosti. Lektor, který se v něčem vyzná, předává svoji zkušenost, znalost, dovednost účastníkům. Scházíme se v příjemném prostředí (Zlínská kavárna a knihkupectví LOFT 577, čajovna Múzický klub ve Fryštáku, DDM Napajedla apod.)

Pro koho je SETKÁVÁNÍ určeno?

Setkávat se může kdokoli, kdo se cítí dobře ve společnosti lidí, kdo má co říct a kdo rád naslouchá a učí se novým věcem. SETKÁVÁNÍ není věkově omezeno.

Jak často SETKÁVÁNÍ bývá?

SETKÁVÁNÍ probíhá v jednotlivých „pololetích“. Od února do června proběhnou čtyři setkání, po prázdninách budou taky čtyři. Nejčastěji můžete SETKÁVÁNÍ očekávat v pátek večer, někdy se ale může objevit i v jiný den.

Kolik mě bude jedno SETKÁVÁNÍ stát?

Na SETKÁVÁNÍ se obvykle vybírá vstupné 30Kč, členové M2M, o. s. platí 15Kč. To abychom mohli alespoň symbolicky ocenit snahu lektorů, práci a čas, který tomu věnovali.

Kdo může SETKÁVÁNÍ lektorovat?

Stejně, jako účastníkem může být kdokoli, kdo má co říct, kdo rád naslouchá a kdo se cítí dobře mezi lidmi, může být takový člověk i lektorem. Setkávací tým na základě zájmu ostatních vybírá témata a domlouvá jejich realizaci. Proto pokud víte o tématu, které by vás zajímalo, případně o lektorovi (včetně sebe), který toto téma může odprezentovat, potom neváhejte a napište nám na setkavani (zavinac) m2m (tecka) cz.


Na tuto adresu se nám samozřejmě můžete ozývat i v případě jakýchkoli dotazů či připomínek.Za „setkávací tým“ i o. s. M2M, Efka